KONST / Litografier / Grafiskt blad 12167548
nr 1216 7548
Sofia Linde
(f. 1980), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 14/50, löst blad, bladets mått: 44,5x63 cm
Sofia Linde, svensk bildkonstnär född 1980.
Utrop:
500 kr
måndag 12 november 2018
kl 19:31:09